Hakkımızda

İstanbul’un Beşiktaş semtindeki ofisi ile birlikte, 8 yılı aşkın süredir alternatif ön ödemeli kart sistemlerinin satışını yapan ve kurumsal bir kimlik ile müşterilerinin karşısına çıkan profesyonel bir firmayız. Yeni sistemleri de bünyesine kısa sürede dahil ederek farklı alternatifler ile kullanıcılara daha rahat bir alış veriş ve ödeme fırsatı sunan firmamız, çok sayıda kullanıcının da yakından takip ettiği özel bir adrestir. Kurumsal kimliğinden ödün vermeden ve bu sektörün en uzun soluklu firması olarak yoluna devam eden bu adreste sizler de yerinizi alabilir ve alış verişlerinizi çok daha güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. Legal olarak hizmet sunan ve vergisini ödeyerek ülke ekonomisine de katkı sağlayan firmamız sayesinde kart satın almak artık çok daha kolay.

 

Web sitemiz üzerinden hizmet verdiğimiz gibi bu ofis üzerinden de hizmet veriyor ve ziyaretlerinizi kabul ediyoruz. Vergi levhamız ve yasalara uygun prosedürlerimiz ile birlikte daha güvenilir hizmet sunarak uzun soluklu bir firma olma yolunda daha emin ve daha sağlam adımlar atıyoruz. Ukash ile birlikte Astropay satışlarımız da başlamıştır ve bunun yanında sitemize göz atarsanız eğer sizler de çok daha fazla alternatif ön ödemeli kart sistemleri satışının yapıldığını görebilirsiniz. Haftanın 7 günü canlı destek hizmeti sunan ve bu hizmetler ile birlikte iletişimi de daha kolay hale getiren firmamıza dahil olarak, ön ödemeli kartlarınıza saniyeler içerisinde sahip olabiliyorsunuz.

 

Güler yüzlü personeli ve kendine has tavrı ile sektörde ilkleri başaran ve bu ilkler doğrultusunda sektördeki diğer firmalara da rol model olarak örnek olan firmamız, uygun fiyatları ile de göz dolduruyor ve uzun süre bu piyasada göz doldurmaya da devam edecektir. Online dünyadaki en büyük yardımcınız olan ön ödemeli kartlar sayesinde sizler de daha rahat ve daha güvenilir alış veriş yapabilirsiniz ve bizim aracılığımız ile de bu kartlara sahip olabilirsiniz. Skype, mail ve iletişim numaralarımız sile birlikte, canlı destek hattımız da bize ulaşmanız adına sizlere sunulan ek destek panellerinden bir tanesi olarak hizmet vermeye devam ediyor.