Neden Astropay ?

İnsanlar artık online dünya alış verişleri için kredi kartlarını çok daha fazla kullanıyor ve ne kadar doğru bir tercih bilinmez ama ukash ya da astropay satın almak için gayet doğru bir tercih olduğunu biliyoruz. Astropay hakkında sizlere daha önce de çok fazla bilgi aktarımında bulunduk ancak nasıl satın alabileceğiniz ve ne gibi bir ödeme sistemi ile satın alabileceğinize değinmedik. Kredi kartı ile astropay satın alma işlemlerini yapabiliyorsunuz ve hep söylediğimiz gibi kart bilgilerinizi bizimle ya da farklı siteler ile paylaşmak zorunda değilsiniz, yalnızca banka ile muhatap oluyorsunuz ve internet bankacılığı üzerinden bu işlemleri de sıkıntısız bir süreç ile birlikte kolayca yapabiliyorsunuz.

 

Ukash satın alabildiğiniz gibi astropay de satın alabiliyorsunuz ve canlı destek hattından alacağınız hesap bilgileri ile birlikte bu işlemi saniyeler içerisinde yapabiliyorsunuz. İnsanlar alış verişlerini yaparken kredi kartı bilgilerini verme konusunda fazlasıyla tedirgin davranıyor ve bizler de haklı olduklarını düşünüyoruz ancak astropay satın alma işlemlerinde kredi kartı bilgilerinizi vermek zorunda değilsiniz çünkü hesaplar üzerinden transfer yapıyorsunuz ve araya üçüncü bir kişi de hiçbir şekilde girmiyor. Astropay ön ödemeli kart sistemlerinin ne karda avantajlı olduğunu sizlere daha önce de sunmuştuk ve kredi kartı ile satın alam fırsatı da gerçekten en büyük avantajlardan bir tanesi olarak karşınıza çıkıyor.

 

Ön ödemeli kart sistemlerinin birçoğu için aslında kredi kartlarınızı kullanabiliyorsunuz ancak bazılarında 3. Şahıslar da karşınıza çıkıyor fakat astropay sistemlerinde hiçbir şekilde şahıslar ile muhatap olmuyorsunuz. Canlı destek hattı sizlere yalnızca hesap bilgilerini sunuyor ve o andan itibaren sizler yalnızca bankalarınız ile muhatap oluyorsunuz. İnternet bankacılığı kullanıyorsanız eğer bu işlemler çok daha kolay olacaktır. Güvenlik konusunda hiçbir şekilde sıkıntı yaşamayacağınız işlemler bütünüdür ve sizler de gönül rahatlığı ile bu işlemleri kredi kartlarınız ile yapabilirsiniz. Astropay gibi farklı ön ödemeli kartlar için de yine canlı destek hattımız sizlerin yanında yer alıyor ve farklı ödeme seçenekleri ile de alım işlemlerini çok daha kolay hale getirdiklerini belirtmek gerekiyor.